Objevte své PROČ - Simon Sinek

Objevte své PROČ

  • Release Date: Feb 28th, 2018
  • Genre: Management & Leadership
  • Available File Format: PDF - ePUB - KINDLE - MOBI - AZW
  • File Size: 4.4 MB

Description

>> „Všichni máme právo ráno vstát a odcházet do práce s nadšením, cítit se v ní příjemně a domů se vracet s pocitem naplnění – k dosažení této spokojenosti však musíme pochopit, PROČ děláme to, co děláme.”
– Simon Sinek <<

# O knize

Knihy Simona Sineka Začněte s PROČ a Lídři jedí poslední přiměly již miliony čtenářů, aby změnili pohled na všechno, co dělají – v osobním i pracovním životě. Díky nim se i u nás mění profesionální motivace a firemní kultura už několik let k lepšímu. Kniha Objevte své PROČ navazuje tam, kde Začněte s PROČ skončila. Ukáže vám, jak uplatnit Sinekovy poznatky v praxi – jak opravdu najít ve své práci inspiraci a zároveň nadchnout ostatní.

V knize, která je současně cvičebnicí, najdete konkrétní postupy, úkoly a tipy pro jednotlivé fáze procesu objevování vašeho osobního a týmového PROČ. A také odpovědi na různé palčivé otázky:

- Co mám dělat, když moje zaměstnání neodpovídá mému PROČ?
- Co když se moje PROČ podobá PROČ mého konkurenta?
- Mohu mít víc než jedno PROČ?
- Co když se náš tým nedokáže shodnout na společném PROČ?

Nezáleží na tom, zda jste právě nastoupili do svého prvního zaměstnání, jestli jste vedoucím týmu nebo dlouholetým ředitelem firmy. Návody a cvičení v této knize vám pomohou na cestě k trvalému úspěchu a pocitu naplněnosti.

# O autorovi

Simon Sinek (* 1973) je konzultant, spisovatel a životní optimista, který chce měnit svět k lepšímu. Všechny jeho knihy se staly mezinárodními bestsellery a jeho první TED talk je třetím nejsledovanějším TEDovským videem všech dob. Pomáhá lidem i organizacím s objevováním jejich PROČ, v současné době přednáší a školí pro Microsoft, AOL, SAP nebo americký Kongres. Pravidelně přispívá do mnoha médií.

# Více o knize

http://melvil.cz/proc
Diskutujte o knize s hashtagem #objevtesveproc

objevte své proČ - simon sinek download ebooks free online ... This site currently has over a thousand free books available for download in various formats of objevte své proČ - simon sinek best book ... objevte své proČ - simon sinek pdf e-book download ebooks free ... objevte své proČ - simon sinek download ebooks free read download ... Read online or Download download ebooks free objevte své proČ - simon sinek PDF ... Full PDF ebook with essay, research paper objevte své proČ - simon sinek read free ... download ebooks free epub download ... Click Download or Read Online button objevte své proČ - simon sinek download ebooks free free download pdf ... objevte své proČ - simon sinek popular download ... objevte své proČ - simon sinek book free online ... download objevte své proČ - simon sinek PDF - KINDLE - EPUB - MOBI ... objevte své proČ - simon sinek download free of book in format PDF ... [download] book objevte své proČ - simon sinek in format PDF ... Click to Read/Download objevte své proČ - simon sinek download ebooks free PDF ... objevte své proČ - simon sinek epub ebook ... objevte své proČ - simon sinek download ebook PDF EPUB, book in english language ... objevte své proČ - simon sinek download ebooks free popular EPUB download ... objevte své proČ - simon sinek free download ... objevte své proČ - simon sinek download ebooks free books online ... Download Ebook objevte své proČ - simon sinek download ebooks free pdf free ...